službeni internet portal Općine Brestovac

Ponedjeljak, 26 Studeni 2012 11:07

Neriješeno - najpravedniji rezultat

U utakmici 13., posljednjeg kola jesenskog dijela prvenstva Prve ŽNL Mladost i Kaptol podijelili su bodove odigravši neodlučeno 2:2.  Pred 15o gledatelja u Pavlovcima utakmica je bila borbena i neizvjesna do posljednjeg trenutka. Domaćini su protiv favoriziranog Kaptola posebno dobro odigrali prvo poluvrijeme kada su i poveli zgoditkom Domagoja Ivića u 15.minuti.

Početak drugog dijela protekao je u znaku Kaptola, preokrenuvši rezultat u svoje vodstvo od 2:1 pogocima Jurice Ivankovića u 46. i Valentina Pranjića u 51.minuti. Mladost je uspjela izjednačiti u 73.minuti nakon što je jedanaesterac realizirao Toni Hojsak. Od 73.minute gosti su igrali s igračem manje poslije isključenja Josipa Sadileka. Do kraja susreta obje momčadi su imale izglednih prilika za pobjedu, a posebno može žaliti Mladost nakon što prigodu utakmice nije iskoristio Robert Šimić.

Po završetku susreta, treneri obje momčadi, Kaptola Milan Tomljenović i Mladosti Dražen Marjanović izjavila su da je neriješeni rezultat najpravedniji ishod zanimljive i borbene utakmice.

Nakon 13.kola Mladost se nalazi na 13., pretposljednjem mjestu prvenstvene ljestvice s 8 bodova, uz 2 pobjede, 2 neodlučena rezultata i 8 poraza.

Plasman u jesenskom dijelu mogao bi biti i bolji, ukoliko u nedjelju, u zaostaloj utakmici 11.kola, Mladost pobijedi ekipu Požege. Utakmica se igra u Pavlovcima s početkom u 14 sati.