službeni internet portal Općine Brestovac

Srijeda, 02 Travanj 2014 12:57

Podjela bodova najpravednija

neuspjeh mladost 2014Prva domaća utakmica proljetnog dijela prvenstva Prve ŽNL u kojoj je Mladost u Pavlovcima igrala s Kaptolom završila je neodlučeno 1:1. Sedmoplasirana s 14 bodova /nakon jesenskog dijela prvenstva/ Mladost očekivala je pobjedu nad pretposljednim Kaptolom /s 13 bodova/, no sam susret protekao je u rastrganom,pravom prvenstvenom susretu, bez posebnih prigoda za obje momčadi.
Nakon utakmice,trener Mladosti, Dražen Marjanović, nije krio nezadovoljstvo podjelom

bodova, dok je s druge strane pomoćni trener Kaptola,Krunoslav Pranjić ipak bio zadovoljan zasluženo osvojenim bodom na teškom gostovanju. Nakon nešto bolje igre domaćini su poveli s 1:0 pogotkom Ivana Karačića u 24.minuti, a bod gostima donio je Branko Sadilek u 33.minuti.

Nakon 13.kola Mladost je osma na ljestvici s 15 bodova, a Kaptol deveti s 14. Do nedjeljnog gostovanja u Buku protiv drugoplasiranog BSK-a, Mladost će u srijedu, 2.travnja u Pavlovcima, od 17 sati u susretu četvrtog kola Županijskog nogometnog kupa dočekati vodeću momčad Prve ŽNL Hajduk iz Pakraca.