Upozorenje

JUser: :_load: Nije moguće učitavanje korisnika sa ID: 64
Nedjelja, 07 Rujan 2014 02:00

Susjedski derbi uvjerljivo pripao Mladosti

Na početku prvenstva Prve Županijske nogometne lige Mladost je pred 200-tinjak gledatelja u Pavlovcima pobijedila Lipu iz Stare Lipe visokim rezultatom 4:0. Domaćini su većim dijelom susreta imali terensku premoć, što je već u prvom poluvremenu rezultiralo prednošću od 3:0, zgoditkom Vinka Jugovića i autogolovima igrača Lipe, Zirduma i Rožića. U nastavku uvjerljivu pobjedu potvrdio je Dalibor Banović u 50-oj minuti.
Po završetku susreta trener Mladosti, Dražen Marjanović izjavio je da je njegova momčad, u susjedski derbi ušla nervozno, ali nakon prvog pogotka pobjeda nije bila upitna. Očekivana je i u potpunosti zaslužena što nam daje nadu da možemo ostvariti dobre rezultate ove sezone.

Nakon protekle treće sezone, klub je jedino napustio napadač Toni Hojsak otišavši u Papuk iz Velike, dok su klub pojačali Nikola Cekinović, Mario Stojčević i Slaven Jagodić, junior drugoligaša Rudeša.
Nakon priprema Mladost je u 1.kolu Županijskog nogometnog kupa svladala Sulkovce sa 6:1, dok je u 2.kolu poražena od Jakšića s 2:1. Prošle sezone Mladost je tek u 4.kolu ispala od pakračkog Hajduka,pa kako i ističu u klubu, ambicija ove sezone u Kupu i nije bilo baš previše,već se momčad pripremala za rezultate koji će osigurati plasman u gornjem dijelu prvenstvene ljestvice.

Da se u klubu dobro radi najbolje govore rezultati prvog kola u kojem su juniori Mladosti u Staroj Lipi pobijedili vršnjake Lipe sa 6:1, a prošlogodišnji prvaci Lige pioniri, u predigri seniorskog susreta svladali pionire Lipe s 9:0.
Nove bodove seniori Mladosti nastojat će ostvariti u nedjelju, 7.rujna kada od 17 sati u Pavlovcima dočekuju Croatiju iz Mihaljevaca.

U susretu s Lipom za Mladost su igrali: Marko Srebrović, Zoran Stanić, Dino Marjanović, Krešimir Miškulin, Mario Stojčević, Tony Franjić, Dalibor Banović, Robert Bojić, Vinko Jugović, Robert Šimić, Nikola Cekinović, i zamjene Domagoj Ajman, Domagoj Vinković, Nikola Đak, Slaven Jagodić i Josip Malovec.