službeni internet portal Općine Brestovac

Utorak, 17 Listopad 2017 08:40

FAVORIT PAO U PAVLOVCIMA

NEOČEKIVANO MLADOST SVLADALA TIM OSVJEŽENJE IZ KUZMICE REZULTATOM 2:1

Iako su gosti iz Kuzmice vrijedili za favorita, domaćini su zasluženo došli do pobjede.Već u 4.minuti nakon prekršaja nad Tomislavom Vinkovićem sudac Marin Mamić dosudio je penal za domaćine koji je iskoristio Mario Vidović. Nakon bolje igre Mladost je svoju prednost realizirala zgoditkom Dejana Gajića u 25.minuti, a do poluvremena propustili su niz prigoda kao i Roberta Bojića,koji je sam izašao ispred vratara Siniše Klasnića.

U nastavku susreta gosti su preuzeli inicijativu i u 67.minuti smanjili na 1:2 pogotkom Josipa Banožića. U rastrzanoj igri u kojoj su gosti nastojali doći do izjednačenja,konačni rezultat je napravedniji ishod susreta.

Trećom prvenstvnom nakon gostovanja u Jakšiću i pobjede od 1:0, te domaće pobjede u 4.kolu nad Slavenom iz Gradca od 3:0, Pavlovčani se s 10 bodova    nalaze u sredini prvenstvene ljestvice.Nakon 5 prvoligaških sezona nesretno su ispali iz I Županijske lige, no nakon samo jedne uspjeli su se suvereno vratiti u Prvu ligu. Trener Ivica Tadić očito je svojim načinom treninga i pristupu igru uspio igračima usaditi pobjednički mentalitet, što je dosadašnji rezultat i pokazao.

Za Mladost su igrali: Petar Barić, Tony Franjić, Mario Vidović, Nikola Đak, Marko Petrović,Alen Jagodić, Josip Javorić., Tomislav Vinković, Zoran Stanić,Dejan Gajić, Robert Bojić. / u nastavku igrali su Mirko Pilić, Bruno Kićan, Bernard Mišković i Mihael Hlebec/.