službeni internet portal Općine Brestovac

Ponedjeljak, 10 Rujan 2012 11:34

Derbi pripao BSK Buku

derbi_bukU derbiju 3.kola Prve ŽNL, BSK iz Buka pobijedio je Mladost uvjerljivim rezultatom 4:2. Susret, pred stotinjak gledatelja u Pavlovcima, dobro je započeo za domaće koji su zgoditkom Krešimira Miškulina poveli s 1:0 u 15-oj minuti. No,gosti su ubrzo preokrenuli rezultat u vodstvo od 2:1 nakon pogodaka Alberta Hela u 18. i Tomislava Tvrdya u 2o.minuti. Do poluvremena, domaćini su izjednačili na 2:2 zgoditkom Draženka Kljajića iz jedanaesterca u 35.minuti.

Drugo poluvrijeme u potpunosti je pripalo BSK-u, a uvjerljivu pobjedu od 4:2 potvrdili su pogocima Ante Franjića u 52. i Željka Bunčića u 7o.minuti. Nakon dobrog starta na početku prvenstva, Mladost je vrijedila za jednog od favorita natjecanja, no u ovoj utakmici momčad je igrala bez borbenosti i želje za pobjedom, izjavio je po završetku susreta, vidno razočarani trener Dražen Marjanović.

Pobjedom u Pavlovcima vodstvo na prvenstvenoj ljestvici preuzeo je BSK Buk s 9 bodova, dok je Mladost 6-ta s 4 osvojena boda. U 4.kolu Mladost u nedjelju od 16,3o sati igra u Kuzmici s Tim osvježenjem.

U 3.kolu juniori Mladosti u Buku su svladali BSK s 4:3, a pioniri su u Pavlovcima pobijedili vršnjake iz Buka s 1:0.