službeni internet portal Općine Brestovac

Ponedjeljak, 24 Rujan 2012 11:45

Treći uzastopni poraz Mladosti

U utakmici 5.kola Prve ŽNL, nakon dva uzastopna poraza, očekivala se druga domaća pobjeda Mladosti, no stotinjak gledatelja bilo je razočarano igrom domaće momčadi u susretu s Kamenom iz Vetova. Iako su,uoči utakmice u Pavlovcima, domaćini bili favoriti, sam susret protekao je znaku Kamena. Gosti su poveli zgoditkom Mate Martinovića već u 6.minuti, da bi isti igrač vodstvo od 2:0 i time zasluženu pobjedu potvrdio  u 56.minuti. Neočekivani poraz Mladosti, od 2:1 ublažio je Vinko Jugović u posljednjim trenucima susreta. Trener Dražen Marjanović, pokušao je izmjenama već na samom početku drugog poluvremena preokrenuti igru, no sva tri boda zasluženo su otišla u Vetovo.

Vodstvo Mladosti imalo je brojne primjedbe na suđenje glavnog suca Igora Kolara, posebno motrišta da je Martinović drugi zgoditak postigao nakon prekršaja nad igračem Mladosti, no ukupni je dojam da su gosti bili bolja i kvalitetnija momčad. Stipo Martinović, trener Kamena, izjavio je po završetku susreta da je njegova momčad zasluženo pobijedila i da je pitanje pobjednika trebalo biti riješeno još u prvom poluvremenu kada je propušteno niz prigoda.

Nakon 5.kola Prve ŽNL vodi Tim osvježenje s 12 bodova, Kamen je osmoplasirani sa 7, a Mladost 10. s 4 osvojena boda. U 6.kolu Mladost je gost Sloge u Trenkovu.

Puno uspješnije bile su mlađe dobne kategorije Mladosti. Juniori su s 2:o svladali vršnjake Kamena u Vetovu i s 1o bodova trenutačno su drugoplasirani, dok se i pioniri s četiri pobjede i 12 bodova, nakon domaće  pobjede  nad pionirima iz Vetova od 2:o, nalaze u samom vrhu prvenstvene ljestvice.