službeni internet portal Općine Brestovac

Srijeda, 24 Listopad 2012 11:27

Novi poraz Mladosti

Nakon što su u derbiju začelja u susretu sa Sulkovcima doživjeli i šesti prvenstveni poraz, nogometaši Mladosti našli su se na pretposljednjem,13. mjestu ljestvice Prve ŽNL sa samo 7 osvojenih bodova.

Susret 9.kola, pred stotinjak gledatelja u Pavlovcima započeo je dobro za domaćine budući da sudac Darko Mautner već u 2.minuti dosudio najstrožu kaznu, no udarac kapetana Mladosti Draženka Kljajića obranio je vratar gostiju Ivan Kovačević. Kazna je stigla već u 11.minuti kada su gosti poveli s 1:0 zgoditkom Danijela Štavlića.

U nastavku susreta obje ekipe su propustile po nekoliko izglednih prilika, no ostaje činjenica da su domaćini još jednom  razočarali svoje navijače.

U Mladosti nisu bili raspoloženi za komentar utakmice, dok je trener gostiju,Branko Jovanović izjavio da ekipa Sulkovaca igrala bolje i zasluženo odnijela tri boda iz Pavlovaca,a za pobjedu presudno je bilo iskustvo njegove momčadi.

U 1o.kolu u nedjelju Mladost igra u Vidovcima s Dinamom, a za dva tjedna u Pavlovcima dočekuje Požegu.

Puno uspješniji bili su juniori Mladosti svladavši u Sulkovcima istoimenu momčad sa 6:1, dok su pioniri Mladosti i Sulkovaca odigrali neodlučeno 3:3.