službeni internet portal Općine Brestovac

Utorak, 21 Lipanj 2016 02:00

4. Kup Zakorenja za vatrogasni pomladak i mladež - prijelazni pehar osvojio DVD Bili Brig

Na četvrtom, tradicionalnom Kupu mladeži u Zakorenju, prvo mjesto u kategoriji ženske mladeži do 12 godina pripalo je DVD Nova Gradiška. U muškoj konkurenciji pobijedili su domaćini DVD Zakorenje ispred Nove Gradiške. U igricama četvrti je bio Slavonski Kobaš, treća je bila Štivica, drugi Kobaš, a prvo DVD Zakorenje.

U natjecanju u kategoriji 6-12 godina kod djevojčica četvrto mjesto pripalo je DVD Godinjak, treće Slavonskom Kobašu, a drugo Tremi Budilovo iz koprivničko križevačke županije. Prvo mjesto osvojio je DVD Bili Brig, koji je ukupni  pobjednik natjecanja i nositelj prijelaznog pehara.Kod dječaka 5-ti je bio DVD Slavonski Kobaš,četvrti DVD Ivandol,treći DVD Magić Mala, drugi Štivica, a pobijedio domaćin DVD Zakorenje.

Četvrti Kup otvorio je načelnik Općine Brestovac Zdravko Mandić, najavljujući kako će lokalna samouprava i nadalje podržavati ovakav vid natjecanja posebno mladih.

Najboljim ekipama pehare i medalje uručio je Tomo Vrhovac, predsjednik Vijeća Općine Brestovac.