službeni internet portal Općine Brestovac

Ponedjeljak, 12 Kolovoz 2019 08:53

BRESTOVAC POBJEDNIK TREĆEG KUPA MJESNIH ODBORA OPĆINE BRESTOVAC

S ukupno osvojena 22 boda pobjednik 3.kupa Općine Brestovac je Mjesni odbor iz Brestovca. Protekla dva Kupa održana su u malom nogometu, na prvom je pobijedio MO Stari Brestovac, a na drugom MO Nurkovac. Za razliku od prijašnjih godina ove se natjecanje na terenima Nogometnog kluba Mladost u Pavlovcima održalo u 4 discipline: potezanju konopa, beli, spravljanju čobanca i malom nogometu. Pehare i medalje pobjedničkim ekipama uručio je načelnik Općine Zdravko Mandić, najavljujući da bi se dogodine manifestacija mogla još proširiti, a da je i ovogodišnja pokazala opravdanost, uz veliki interes stanovnika.

U najzanimljivijem natjecanju, malom nogometu pobijedio je MO Dolac, koji nakon 2:2 u regularnom dijelu, na penale slavio s 4:3 nad MO Brestovac. Treći je bio MO Pavlovci, a četvrti MO Orljavac.
U potezanju užeta pobijedio je Brestovac, ispred Gučana, Deževaca i Pavlovaca. U beli pobjednik je Dolac, drugi su Pavlovci, treće Jaguplije, a četvrti Brestovac. U spravljanju čobanca natjecalo se 10 ekipa. Veliki trud i umijeće uložile su ekipe desetog Dolca, devetog Završja, osmih Jaguplija, sedmih Deževaca, šestih Busnova-Bolomače, petog MO Vilić Sela, četvrtih Pavlovaca. Pehar za treće mjesto i medalje dodijeljenje su MO Orljavac, drugo Gučanima, a prvo Brestovcu. Ukupno se natjecalo 12 Mjesnih odbora, a natjecanje u Pavlovcima pratilo je preko pet stotina stanovnika Općine.