službeni internet portal Općine Brestovac

Petak, 20 Rujan 2019 11:35

4.KOLO PRVE ŽUPANIJSKE NOGOMETNE LIGE I ČETVRTI PORAZ MLADOSTI

Bit će ovo još jedna teška sezona za Mladost iz Pavlovaca. U utakmici 4.kola Prve županijske nogometne lige na svom su terenu uvjerljivo s 5:1 poraženi u susretu s Croatijom iz Mihaljevaca. Pred stotinjak gledatelja Mladost je dobro počela i već u 4.minuti povela pogotkom Brune Kićana. Devet minuta kasnije Croatija je izjednačila zgoditkom Kristijana Kelebude, no nastavak je donio uvjerljivu pobjedu gostiju.

U nastavku Croatia dodaje gas i odlazi do uvjerljive pobjede, po pogodak su postigli Rafael Brezić i Eugen Šarić, dok je dvostruki strijelac bio Mario Rudar.

Goran Vrgoč, trener Croatije naglasio je da je pobjeda u potpunosti zaslužena, a u korektnoj igri igračima Mladosti zaželio uspješan nastavak prvenstva.

Za Mladost su igrali Marko Ferić, Karlo Garić, Martin Blažević, David Blažević (Marko Dijaković), Vedran Zirdum (Antonio Šakić), Leonardo Ilić , Bruno Kićan (Tomislav Vukoja),Matej Ćosić (Stjepan Zlomislić), Tomislav Vinković, Luka Garić, Marko Tanjić.