službeni internet portal Općine Brestovac

Ponedjeljak, 16 Studeni 2020 12:21

VAŽNA POBJEDA MLADOSTI NAD SULKOVCIMA

U utakmici posljednjeg, 13.kola Prve županijske nogometne lige Mladost je u Pavlovcima s 2:1 savladala Sulkovce i time s 15 bodova osigurala mjesto u sredini prvenstvene ljestvice.

Poslije početne inicijative gostiju domaćini su nakon propuštene izgledne prigode, poveli u 28.minuti pogotkom Martina Blaževića, da bi poluvrijeme okončali s 2:0 zgoditkom Luke Vinkovića.U nastavku inicijativu su imali gosti iz Sulkovaca,koju su realizirali pogotkom Stjepana Majetića, no nedovoljno za osvajanje barem jednog boda.

Nakon dvije sušne godine u kojima su ostvarili porazne rezultate, Pavlovčani su se okrenuli vlastitom kadru i konačno ostvarili dobre rezultate, temeljeći na mlađim dobrnim kategorijama.Tako je i u ovom susretu najstariji igrač imao 22 godine.
Pavlovčani su u 12 kola ostvarili 4 pobjede, 3 neodlučena rezultata i 5 poraza.

Iako je odigrano posljednje kolo, Mladosti predstoji u subotu kup utakmica s Dinamom iz Rajsavca, a dan kasnije u Čaglinu zaostala utakmica s Omladincem. Korona je utjecala na odgodu i ove utakmice, kao i održavanje tradicionalnog Zimskog malonogometnog kupa Mladosti.