službeni internet portal Općine Brestovac

Utorak, 21 Kolovoz 2012 13:03

Mladost u 2. kolu Županijskog kupa

Mladost iz Pavlovaca, uspješno je započela novu nogometnu sezonu. U utakmici 1.kola Županijskog nogometnog kupa Mladost je , pobijedila županijskog prvoligaša Dinamo rezultatom 3:1.
Pred stotinjak gledatelja u Vidovcima, Mladost je zgodicima Domagoja Ivića u 8. i 21. minuti povela s 2:0, da bi domaćini do poluvremena smanjili na 2:1 pogotkom Josipa Ciglara u 29.minuti. U drugom poluvremenu,  plasman u 2.kolo i pobjedu s konačnim rezultatom od 3:1 potvrdio je Vinko Jugović u 83.minuti.
Za Mladost igrali su: Hrvoje Šipura,Matej Božić,Dino Marjanović,Zoran Stanić, Nikola Đak (od 46.Robert Šimić),Josip Ilić (od 73.Domagoj Vinković),Damir Bojanić (od 46.Krešimir Miškulin),Marko Petrović (od 69.Ranko Vukomanović),Domagoj Ivić, Josip Božić i Draženko Kljajić (od 79.Vinko Jugović).
Po riječima trenera Mladosti  Dražena Marjanovića,pobjeda u Vidovcima niti jednog trenutka nije bila upitna i mogla je biti uvjerljivija.
U ostalim susretima 1.kola Kupa Papuk je u Velikoj pobijedio Eminovce s 3:1, a istim rezultatom Požega je bila uspješnija na gostovanju u Sulkovcima.Nakon prvog poluvremena bez zgoditaka Jakšić je na svom terenu svladao Omladinac iz Čaglina sa 6:1, Sloga je u Trenkovu s 3:0 pobijedila Croatiju iz Mihaljevaca, dok je u Vetovu Kamen svladao Eminovce s 2:1.U preostalom susretu u Kutjevu igraju Kutjevo i Hajduk iz Pakraca.
Predstojećeg vikenda započinje prvenstvo u Prvoj ŽNL, a Mladost u nedjelju od 17 sati u Pavlovcima dočekuje Eminovce.
Za Mladost igrali su: Hrvoje Šipura,Matej Božić,Dino Marjanović,Zoran Stanić, Nikola Đak (od 46.Robert Šimić),Josip Ilić (od 73.Domagoj Vinković),Damir Bojanić (od 46.Krešimir Miškulin),Marko Petrović (od 69.Ranko Vukomanović),Domagoj Ivić, Josip Božić i Draženko Kljajić (od 79.Vinko Jugović).Po riječima trenera Mladosti  Dražena Marjanovića,pobjeda u Vidovcima niti jednog trenutka nije bila upitna i mogla je biti uvjerljivija.U ostalim susretima 1.kola Kupa Papuk je u Velikoj pobijedio Eminovce s 3:1, a istim rezultatom Požega je bila uspješnija na gostovanju u Sulkovcima.Nakon prvog poluvremena bez zgoditaka Jakšić je na svom terenu svladao Omladinac iz Čaglina sa 6:1, Sloga je u Trenkovu s 3:0 pobijedila Croatiju iz Mihaljevaca, dok je u Vetovu Kamen svladao Eminovce s 2:1.U preostalom susretu u Kutjevu igraju Kutjevo i Hajduk iz Pakraca.Predstojećeg vikenda započinje prvenstvo u Prvoj ŽNL, a Mladost u nedjelju od 17 sati u Pavlovcima dočekuje Eminovce.