službeni internet portal Općine Brestovac

Srijeda, 29 Kolovoz 2012 09:20

Uvjerljiva Mladost

U 1.kolu Prve ŽNL Mladost je u Pavlovcima uvjerljivo pobijedila Eminovce rezultatom 5:0. Pred stotinjak gledatelja domaćini su pitanje pobjednika riješili početkom susreta, vodstvom od 2:0 zgodicima Domagoja Ivića u 8. i Krešimira Miškulina u 1o. minuti.
U drugom poluvremenu Mladost je uvjerljivu i visoku pobjedu potvrdila drugim pogotkom Domagoja Ivića u 55. i zgodicima Draženka Kljajića u 68. i Roberta Šimića u 81.minuti.
Po završetku susreta, trener Mladosti Dražen Marjanović bio je  zadovoljan dobrom igrom svoje momčadi, iz koje je i proizašla uvjerljiva i zaslužena pobjeda.
Za Mladost su igrali: Šipura,Stanić,Marijanović (od 84.Vukomanović),Miškulin, Đak (od 65.M.Božić),Ilić,Bojanić (od 46.Šimić),Jugović, Ivić (od 78.Šnajder),J.Božić i Kljajić (od 78.Bojić).
U 2.kolu u subotu Mladost je gost Papuka u Velikoj, a u nedjelju 9.rujna u 3.kolu  od 16,3o sati dočekuje BSK iz Buka.

uvjerljiva_mladostU 1.kolu Prve ŽNL Mladost je u Pavlovcima uvjerljivo pobijedila Eminovce rezultatom 5:0. Pred stotinjak gledatelja domaćini su pitanje pobjednika riješili početkom susreta, vodstvom od 2:0 zgodicima Domagoja Ivića u 8. i Krešimira Miškulina u 1o. minuti.U drugom poluvremenu Mladost je uvjerljivu i visoku pobjedu potvrdila drugim pogotkom Domagoja Ivića u 55. i zgodicima Draženka Kljajića u 68. i Roberta Šimića u 81.minuti.

U 2.kolu u subotu Mladost je gost Papuka u Velikoj, a u nedjelju 9.rujna u 3.kolu  od 16,3o sati dočekuje BSK iz Buka.U predigri seniorskih ekipa pioniri Mladosti svladali su vršnjake iz Eminovaca sa 4:2, a uspješan vikend zaokružili su i juniori Mladosti, pobijedivši vršnjake u Eminovcima s 3:2.Dva zgoditka za juniore Mladosti postigao je Marko Anđelić, a nakon što su Eminovčani izjednačili na 2:2, strijelac pobjedonosnog zgoditka za Mladost bio je Bruno Kićan.