službeni internet portal Općine Brestovac

Srijeda, 30 Kolovoz 2017 10:49

NAKON PENALA 3.KOLO KUPA IZBORIO KAPTOL

U zanimljivoj i neizvjesnoj utakmici 2.kola Županijskog nogometnog kupa plasman u 3.kolo izborio je županijski prvoligaš Kaptol.Nakon pobjede u Čaglinu nad Omladincem s 2:1, Pavlovčani su na svom terenu pred 200 gledatelja imali za protivnika jednog od favorita, momčad Kaptola, predvođene Ninoslavom Parmakovićem, Antonijom Šilhanom, Aleksandrom Darmopilom i bivšim kapetanom  požeškog trećeligaša Slavonije, Pavelićem.

Poslije početne inicijative momčadi Kaptola, prvo poluvrijem proteklo je u ravopravnoj igri, no nakon pogreške gostujuće obrane Mladost je u 2o.minuti povela zgoditkom Marka Petrovića. Samo 5 minuta kasnije za goste izjednačio je Valentin Pranjić.

U zanimljivom nastavku susreta,u samo tri minute pala su dva zgoditka. Za goste je Mile Pavelić promašio penal u 67.minuti, a samo minutu kasnije domaćini su iz najstrože kasne zgoditkom Dejana  Gajića poveli s 2:1. No i to nije bilo sve budući da je u sljedećm napadu za Kaptol izjednačio ponovo Valentin Pranjić.U izvođenju jednaesteraca uspješniji su bili Kaptočani pogodivši 4 zgoditka dok su Pavlovčani pogodili samo tri.

Tako su se u 3.kolo Županijskog nogometnog kupa, koje će se igrati na proljeće iduće godine, plasirali Kaptolčani.
Mladosti predstoji natjecnje u Prvoj Županijskoj nogometnoj ligi, u kojoj će u subotu u Jakšiću igrati utakmicu 1.kola protiv istoimenog domaćina.