službeni internet portal Općine Brestovac

Ponedjeljak, 08 Studeni 2021 12:23

4.KOLO PRVE HRVATSKE STOLNOTENISKE LIGA ISTOK UVJERLJIVA POBJEDA BRESTOVČANA NAD VARAŽDINCIMA

Nakon 4 gostujuća poraza na startu prvoligaškog natjecanja, na prvom domaćem susretu STK Brestovac s uvjeljivih 4:0 svladao je Željezničar iz Varaždina.

Pomalo neočekivano Ivan Markanjević je s 3:0 pobijedio Damira Belaja (bilo je 11:6, 11:4,18:16).

tenis02

U drugom susretu Miroslav Rosandić je s 3:1 svladao Darija Henezija s 11:9, 11:6, 10:12 i 11:3.

U trećem susretu povratnik Zlatibor Savić nakon gubitka dva seta uspio je preokretom s 3:2 svladati Franju Vrtara. S 11:9 i 12:10 vodio je Vrtar da bi u nastavku susreta Savić uspio s 11:9,11:6 i 11:6 domaćine dovesti do vodstva od 3:0.
U igri parova poveli su Markanjević i Rosandić s 11:7, Hanezi i Vrtar izjednačili su s 11:7, da bi domaćini treći set dobili s 15:13, a čwtvrti s 11:8.

Nakon prošle prve prvoligaške sezone koja je zbog COVIDA-19 prekinuta nakon 6 kola u kojima su Brestovčani bili četvrti na tablici,ove godine startali su s 4 poraza na početku prvanstva, no sada predstoje domaći susreti u kojima se mogu očekivati dobri rezultati i ostanak u Prvoj ligi, rekao je predsjednik kluba Mario Pipinić.