Upozorenje

JUser: :_load: Nije moguće učitavanje korisnika sa ID: 64
Utorak, 19 Travanj 2016 02:00

15. kolo Prve ŽNL - pod reflektorima uspješnije Tim osvježenje

U prvoj utakmici  15. kola Prve Županijske nogometne lige drugoplasirano Tim osvježenje u Kuzmici je pobijedilo Mladost iz Pavlovaca uvjerljivim rezultatom 3:0.
Susret na stadionu u Kuzmici odigran je u noćnom terminu, pod reflektorima i bolje su se snašli domaćini. Prvih dvadesetak minuta proteklo je u znaku Mladosti koja je propustila barem dvije prigode za vodstvo. No, kazna za promašene prilike stigla je zgodicima Tim osvježenjea u 39.minuti pogotkom Benjamina Banožića i samo četiri minute kasnije zgoditkom Ivice Andričića. U drugom dijelu očekivanu i uvjerljivu pobjedu domaćini su potvrdili u 54.minuti zgoditkom Mislava Brnčića.
Trener Tim osvježenja Ivo Papak: U prvih dvadesetak minuta Mladost je bila bolja, no daljnji dio susreta protekao je u našoj nadmoći, pa smo u nastavku  pružili dobru igru i zasluženo pobijedili.
Trener Mladosti Krešimir Miškulin: U početku smo bili bolji i ne mogu vjerovati što nismo zabili. Ostatak susreta je ipak protekao u znaku favorizirane momčadi.

U ostalim nedjeljnim utakmicama domaćini su bili neumoljivi ne prepustivši gostima niti jedan bod.
Vodeća Sloga u Trenkovu je svladala Jakšić s 2:0 zgodicima Brune Golića i Tomislava Zelenike, zadržavši prednost na prvenstvenoj ljestvici od tri boda.
Istim rezultatom Kaptol je pobijedio Dinamo iz Vidovaca, dok je u derbiju začelja u Velikoj Papuk s 2:0 pobijedio Požegu. Požežanima je to bio prvi proljetni poraz, a Veličani su ovom pobjedom pobjegli s posljednjeg mjesta. Strijelci za Papuk bili su Josip Zvekić i Marko Iličić.
Dva susreta završila su rezultatom 2:1. U Gradcu je Slaven pobijedio BSK iz Buka pogocima Josipa Čolaka i darija Blaškovića, dok je strijelac jedinog zgoditka za  Bučane bio Kristijan Leist. 2:1 bilo je u Kutjevu gdje domaćini osvojili tri boda uz oba zgoditka Josipa Budimira, a pogodak za Croatiju iz Mihaljevaca postigao je Luka Jogun.
Na ljestvici vodi Sloga s 34 boda ispred Tim osvježenja s 31. Na dnu 9.Mladost ima 14 bodova, 10. Papuk i 11.Požega po 13, a posljednji je BSK iu Buka s 12.
U subotu u 16.kolu Požega je domaćin Tim osvježenju, a Jakšić Kaptolu. U nedjelju u Mihaljevcima igraju Croatia i Papuk, u Vidovcima Dinamo i Kutjevo, u Pavlovcima Mladost i Slaven, a u Buku se sastaju BSK i Sloga.